יום שישי, 22 בנובמבר 2019

סניף חדש של סולתם נפתח בתל אביב

השקה של פתיחת סניף חדש של רשת סולתם בתל אביב. רשת סולתם השיקה סניף חדש ונוסף בקינג ג'ורג' 95, מרכז תל אביב. עוד סיבה להגיע לחנות כלי הבית הנוחים והמפנקים למטבח מרשת סולתם. הרשת מגיעה עם חידוש לתחום המטבח ומשווקת את סדרת כלי הבישול החכמים "SMART TOOLS" המביאה עמה בשורה מפתיעה וחדשנית לכל חובבי הבישול. זהו הסניף ה 34 של הרשת, הוא ממוקם באזור מרכזי, המחירים אטרקטיביים,המוצרים איכותיים ויש גם שרות משלוחים והזמנות באמצעות האינסטגרם של החנות. בחנות המעוצבת בקפידה, כל מגוון המוצרים האיכותיים של סולתם, החל ממוצרי בישול, אפייה והגשה לבישול במנות קטנות והגשה אישית לענקית ועד למארזי מתנה מיוחדים.
 ultam

אביב כהן, מנהל סניף סולתם בקינג ג'ורג': "הסניף הייחודי הוקם במיוחד עבור חובבי הבישול והאירוח בתל אביב. מיקום הסניף הוא בין דיזנגוף סנטר לכיכר מסריק, במרכז העניינים של העיר. הסניף החדש יכלול את מיטב המוצרים מהסדרות החדשות של 'סולתם' שנוצרו במיוחד עבור הקהל. כל יום בחנות הוא חגיגה של מבצעים ומוצרים ייחודיים לסניף, עם תפאורות צבעוניות ומוצרים שמתחלפים באופן יומיומי, ואנו מזמינים את הקהל לבוא ולהתרשם". כיום המטבח לא מיועד רק לשפים, גם לנו הטבחיות הביתיות מגיע כלי עבודה נוחים, יפים ועמידים. סדרת SMART TOOLS של סולתם כוללת כלי עבודה מעוצבים יעילים אשר משלבים תכונות ומאפיינים של מספר כלים, וכך חוסכים מקום בארון. כל הכלים בסדרה עשויים סיליקון בעל ציפוי Non-Stick, עמידים בחום עד לטמפרטורה של 220 מעלות, ומתאימים לימניים ולשמאליים כאחד.

בואו  לטייל אתי בחנות... איזה כייף

סדרת Smart Tools, כלים הכי נפוצים בכל בית, רק הכי חדשניים ונוחים שיש, מבחינת החומר (סליקון), השימוש (רב) והאפשרות הגלומה בהם(כמה כלים, למוצר אחד). SMART TOOLS של רשת סולתם. 
הסדרה מפתיעה וחדשנית לכל חובבי הבישול ולכל אדם שמכין אוכל, לא רק שפים. זה הזמן להחליף את כף המצקת, תרווד הטיגון, כף לפסטה, ומשטח החיתוך שיש בבית, לחדשניים ולאיכותיים של סולתם מסדרת Smart Tools. סידרת הכילים המעוצבים של סולתם יעילים ומשלבים תכונות ומאפיינים של מספר כלים, וכך חוסכים מקום בארון, שומרים על הסירים משריטות – עשויים סיליקון בעל ציפוי Non-Stick, עמידים בחום עד לטמפרטורה של 220 מעלות, וכבר אמרנו שמתאימים לימניים ולשמאליים. לדוגמא מצקת המשולבת עם כלי מדידה, וחיתוך עשבי תיבול במוצר אחד, כף ניילון המשולבת עם כלי מדידה וחיתוך עשבי תיבול במוצר אחד. לכף ולמצקת קצוות מסיליקון גמיש, מושלם עבור שימוש בסירים ומחבטות בעלי ציפוי Non- Stick. על גוף המצקת וכף הניילון יש סימון למידות: 30, 60, 90 ו-120 מ"ל המדידה קלה ונוחה, וחור המפריד עשבי תיבול מהגבעול ל-4 גדלים שונים ופיות מזיגה כפולות המתאימות לשימוש ביד שמאל.
מחיר: 32.50 ₪
תרווד משולב עם סכין משונן בחלקו לחיתוך קל ונוח של המזון. קצוות הכלי עשויים מסיליקון גמיש,
תרווד עגול המשולב עם מגרדת בגוף הכלי לגירוד קל ונוח של שום, גבינה ועוד, ישירות אל תוך התבשיל. קצה התרווד משונן בחלקו על מנת לאפשר חיתוך קל ונוח של מזון, עשויים מסיליקון גמיש, מתאימים במיוחד לשימוש בכלים בעלי ציפוי Non- Stick.
מחיר: 32.50 ₪
משטח חיתוך דו כיווני: משטח חיתוך מיוחד עם סרגל על גביו המאפשר לחתוך במדויק, ובכל גודל. במרכז המשטח דוקרנים, אלו מסייעים למנוע תזוזת המזון, כך שהחיתוך קל ונוח. דפנות ה-Non-slip עוזרות שהנוזלים לא ישפכו מהמשטח ויצטברו בסופו. המשטח בעל עמידות גבוהה בפני כתמים וריחות לדברי מנכ"ל הרשת . מחיר: גודל 24.6*32.6 – 34.5 ₪ גודל 31*41 – 54.5 ₪. להשיג ברשת חנויות 'סולתם' ובחנויות כלי בית ומטבח המובחרות, וכמובן בסניף החדש הממוקם בקינג ג'ורג' 95 תל אביב.


בואו נמשיך לסייר בחנות

הסניף החדש ממוקם בקינג ג'ורג' 95 תל אביב
לפרטים נוספים: גלאי תקשורת 03-6135284


אין תגובות: